• Plastick
 • Kontaktujte nás
  +421 904 888 881
  Po - Pia: 7:30 - 15:30
 • Môj profil
 • 8 ks
  za 87.29 €

Podzemná samonosná nádrž / žumpa 2m3

Podzemná samonosná nádrž / žumpa 2m3
 • Podzemná samonosná nádrž / žumpa 2m3
 • Podzemná samonosná nádrž / žumpa 2m3
(obrázky majú len ilustračný charakter)
Kód produktu
1309
Výrobca
Marseplast
Záručná doba
2 roky
Hmotnosť
100,00 kg
Objem
2 m3
Priemer komínu
600 mm
Výstuhy
áno
Materiál
MONOLIT - čierny
630.00 € bez DPH
756.00 €Cena s DPH / 1 ks
do 5 dní
Doprava už od 60.00 € prostredníctvom Plastick
Kúpou tovaru získate 756 vernostných bodov.
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   

Parametre podľa orázku č.2.

Plastová samonosná nádrž určená pre uloženie pod terén na betónové lôžko a obsypanie štrkom jemnej frakcie, vhodná na zachytávanie splaškovej alebo úžitkovej vody. Vďaka technológií vystuženia rebrami vo vnútri nádrže nie je potrebné nádrž obetónovať. Nádrž je celoplastová preto zaručuje neobmedzenú životnosť. Pre prístup do nádrže slúži revízny komín o priemere 0,60m, uzavretý pochôdznym plastovým poklopom, šachtový komín sa dá predĺžiť (nadstaviť) pomocou plastového nadstavca na monolitickú šachtu.

Nádrž má jeden vstup o priemere 160mm (pasuje na PVC rúry o priemere 160mm), vo vnútri pred výstupom je umiestnený filtračný kôš, ktorý neprepustí lístie a iné nečistoty ďalej cez prepad o priemere 110mm, (pasuje na PVC rúry o priemere 110mm).

Za výstupom z nádrže sa zvyčajne vytvorí vsakovací systém, ktorý zabezpečí, že ak sa nádrž naplní (dažďovou vodou), tak prebytočná voda bude tiecť ďalej do vsakovacieho systému a pomaly bude vsakovať do pôdy, filtračný kôš vo vnútri šachty pred výstupom zabezpečí, že sa vsakovací systém nezanesie od nečistôt.

Ak nechcete aby sa nečistoty dostali do nádrže je potrebné dať pred nádrž Plastovú šachtičku na čistenie dažďovej vody, alebo mať na každom zvode Lapač strešných splavenín.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Špecifikácia
Objem2 m3
Priemer komínu600 mm
Výstuhy áno
MateriálMONOLIT - čierny
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.