• Plastick
 • Kontaktujte nás
  +421 910 608 889
  Po - Pia: 7:30 - 15:30
 • Môj profil
 • je prázdny
  za 0.00 €
AKCIA-10%

Dezinfekcia PolyHMG - PolyAIR pre klimatizácie a vzduchotechniky 1L

Dezinfekcia PolyHMG - PolyAIR pre klimatizácie a vzduchotechniky 1L
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1003470
Výrobca
Atlas Filtri
Záručná doba
2 roky
Hmotnosť
1,00 kg
Vhodné pre odfiltrovanie
dezinfikovanie
Bežná cena: 58.80 €, Ušetríte: 5.88 € (10%)
44.10 € bez DPH
52.92 €Cena s DPH
do 3 dní
na daný produkt nie je možné uplatniť: zľava, zľavový kupón, vernostné body
Doprava už od 6.00 € prostredníctvom 123 kuriér
Kúpou tovaru získate 52 vernostných bodov.
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   

PolyAIR je polymérny dezinfekčný prípravok bez obsahu chlóru či akoholu určený na dezinfekciu rozvodov vzduchotechniky, klimatizácií či impregnáciu filtrov.Eliminuje všetky druhy mikroorganizmov a vytvára biocídny film, ktorý dlhodobo chráni ošetrovaný povrch pred ich ďalším výskytom a rozmnožovaním či rastom plesní.

PolyAIR je polymérový dezinfekčný prípravok bez obsahu chlóru určený na dezinfekciu rozvodov vzduchotechniky a rekuperačných jednotiek, impregnáciu filtrov či dezinfekciu priestorov. PolyAIR je určený na aplikáciu jemným rozprašovačom alebo hmlením (tzv. “foggovaním”). Vďaka rozprašovaniu jemného aerosólu sa koncentrát dostane aj do malých a ťažko dostupných miest, kde na povrchu vytvára jemný vzdušný biocidný povlak, ktorý ďalej chráni miesto pred vznikom a šírením baktérií, vírusov, rias a húb. Efektívne a veľmi účinne zastavuje rast plesní a zvyšuje kvalitu vzduchu.

Aplikácia prípravku PolyAIR je veľmi jednoduchá a je možná aj bez špeciálneho príslušenstva.

VÝHODY DEZINFEKCIE POLYAIR

 • Nepoškodzuje materiály
 • Neobsahuje žiaden chlór a má príjemnú citrónovú vôňu
 • Veľmi efektívne chráni pred plesňami
 • Odstraňuje nepríjemné pachy z klimatizácie a chráni pred ich výskytom
 • Biologicky rozložitelná 

KAKO APLIKOVAŤ POLYAIR?

Dezinfekcia vnútorných klimatizačných jednotiek
PolyAIR je určený na priamu aplikáciu a nie je potrebné ho ďalej riediť. Klimatizáciu treba riadne očistiť od prachu a možných plesní na povrchu výmenníka, filtrov a krytu. Následne pri vypnutej klimatizácií nastriekajte PolyAIR jemným rozprašovačom priamo na výmenník klimatizácie. Dezinfekciu nechajte vyschnúť a celý proces 2x zopakujte. V prípade zvýšenej kontaminácie dezinfekciu opakujte.

Dezinfekcia rekuperačných jednotiek a vzduchotechník
V príapde väčších rozvodov rekuperácie a vzduchotechniky je možné prípravok PolyAIR využiť pre rýchlu a jednoduchú dezinfekciu rozvodov. PolyAIR je možné aplikovať priamo do vzduchotechniky sprejom pri zapnutom vnútornom okruhu vzduchu alebo foggerom – “hmličom”, ktorý vytvára jemný aerosól. Fogger vytvára aerosól s kvapkami vody o priemere cca 3-30 mikromektrov, ktoré sú ľahké a dlhodobo sa udržia vo vzduchu vďaka čomu je v niektorých prípadoch možné vzduchotechniku vydezinfikovať už od nasávania.

Impregnácia filtrov
PolyAIR vytvára na povrchu ošetreného materiálu biocídny film, ktorý chráni pred ďalšou možnou kontamináciou. PolyAIR tak chráni filtre pred nepríjemným zápachom a množením škodlivých baktérií či plesní.

VÝHODY DEZINFEKCIE POLYAIR

Nepoškodzuje žiadne materiály
Na povrchu materiálov vytvára ochranný biocidný film, ktorý chráni kovy pred koróziou. Rovnako šetrný je a nepoškodzuje ani plasty, PVC potrubia či gumu alebo tesnenia.

Široké spektrum biocídnych vlastností
Produkt je riadne registrovaný na CCHLP a testovaný s súlade s normou ISO 17025. Je účinný v spektre A, B, C, T, M a V. Eliminuje široké spektrum mikroorganizmov, má baktericídne, virucídne, mykobaktericídne a algicídne účinky. Odstraňuje všetky druhy rias, plesní, kvasiniek a húb. Veľmi účinne odstraňuje pachy.

Baktericídne účinky (G+ / G-) – 15-30 min (Pseudomonas, Enterococcus, TBC, Legionella, Listeria, MRSA a iné), Virucídne účinky – 60 min (Poliovírus, Adenovírus, vírus BVDV, Vakcinie Vírus, H1N1, H5N1 a iné), Mykobaktericídne účinky – 60 min (M. terrae, M. avium a iné), Fungicídne účinky – 30 min (Penicillium, Aspergillus a iné), Algicídne účinky

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Špecifikácia
Druh položkyDezinfekcia
Vhodné pre odfiltrovaniedezinfikovanie
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.