• Plastick
 • Kontaktujte nás
  +421 910 608 889
  Po - Pia: 7:30 - 15:30
 • Môj profil
 • je prázdny
  za 0.00 €
AKCIA-10%

Dezinfekcia PolyHMG - PolyPIPE pre rozvody pitnej vody 1L

Dezinfekcia PolyHMG - PolyPIPE pre rozvody pitnej vody 1L
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1003468
Výrobca
Atlas Filtri
Záručná doba
2 roky
Hmotnosť
1,00 kg
Vhodné pre odfiltrovanie
dezinfikovanie
Bežná cena: 94.80 €, Ušetríte: 9.48 € (10%)
71.10 € bez DPH
85.32 €Cena s DPH
do 3 dní
na daný produkt nie je možné uplatniť: zľava, zľavový kupón, vernostné body
Doprava už od 6.00 € prostredníctvom 123 kuriér
Kúpou tovaru získate 85 vernostných bodov.
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   

Rýchla a efektívna dezinfekcia PolyPIPE účinkuje už v priebehu 3 hodín od jej aplikácie. Je určená na dezinfekciu rozvodov studenej a teplej vody, ohrievačov a zásobníkov pitnej vody.

Dezinfekcia PolyPIPE je určená pre čistenie rozvodov pitnej vody od biologickej kontaminácie. Efektíve odstraňuje kontamináciu z rozvodov vody, zásobníkov a odberných miest. Vďaka svojmu unikátnemu zloźeniu neobsahuje žiaden chlór a nemá žiaden zápach. V priebehu troch hodín dokáže odstrániť všetky typy baktérií a vírusov. 

Spĺňa všetky normy a certifikácie pričom eliminuje kontaminanty a vytvára ochrannú vrstvu pred šírením baktérií a pred vznikom korózie na potrubí. Pri preventívnej dezinfekcií nastáva úplný biocídny efekt už v priebehu 60 minút. Aplikáciu dezinfekcie PolyPIPE odporúčame vykonať pred spustením objektu do prevádzky alebo po dlhšej odstávke vody.

VÝHODY DEZINFEKCIE POLYPIPE

 • Nepoškodzuje materiály
 • Neobsahuje žiaden chlór a nemá žiaden zápach
 • Veľmi efektívne ničí riasy
 • Eliminácia Legionelly v priebehu troch hodín
 • Veľmi efektívny pri eliminácií Pseudomonas Aeruginosa, E.coli a koliformných baktérií
 • Rýchly účinok 

DÁVKOVANIE

Dávkujte 1L dezinfekcie PolyPIPE na 1000L vody. Dezinfekciu je potrebné vopred zamiešať so zdravotne nezávadným farbivom a následne napustiť systém zarobeným koncentrátom. Zarobený koncentrát sa musí dostať do celého rozvodu vody vrátane odberných miest využívaných na úžitkovú vodu (WC, pisoár, výlevka, práčka, atď.). Po odpustení dezinfekčného roztoku zo všetkých odberných miest je potrebné počkať minimálne 60 minút pri preventívnej dezinfekcií a 180 minút (3 hodiny) pri zvýšenej kontaminácií v rozvode. 

Po dezinfekcií je potrebné prepláchnuť rozvod čistou pitnou vodou.

Neobsahuje chlór ani iné jedy

Neobsahuje žiadne druhy fenolov, alkoholov, aldehydov, kyselín alebo esterov. Sú úplne neškodé po rozriedení pri kontakte s kožou, oblečením a dokonca aj ak sa látka dostane do očí.

Neškodný pre veľké organizmy

PolyPIPE nepoškozuje bunky väčších organismov (ľudské a zvieracie bunky) kvôli ich odlišnej molekulárnej štruktúre, biochemickým vlastnostiam, odlišnosti cytoplazmy a bunečného jadra.

Dlhodobo chráni pred kontamináciou

Vytvára na ošetrenom povrchu jemný film, ktorý chráni materiál pred koróziou. Jeho výhodou je jednoduchá aplikácia bez potreby špeciálnych technológií a dlhodobá účinnosť.

Bezpečnosť

Naše prípravky sú vhodné aj pre ekzematikov a alergikov. Produkty nevysušujú pokožku a chránia vodu pred vznikom nežiadúcich baktérií či rias. Produkty sú účinné aj pri vysokých teplotách. 

*Dezinfekčný prostriedok používajte bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Špecifikácia
Druh položkyDezinfekcia
Vhodné pre odfiltrovaniedezinfikovanie
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.