• Plastick
 • Kontaktujte nás
  +421 904 888 881
  Po - Pia: 7:30 - 15:30
 • Môj profil
 • 9 ks
  za 735.22 €

UV lampa KLASIK HYUV S55 - 55W

UV lampa KLASIK HYUV S55 - 55W
 • UV lampa KLASIK HYUV S55 - 55W
 • UV lampa KLASIK HYUV S55 - 55W
 • UV lampa KLASIK HYUV S55 - 55W
 • UV lampa KLASIK HYUV S55 - 55W
(obrázky majú len ilustračný charakter)
ID produktu
1001775
Záručná doba
2 roky
Hmotnosť
500,00 g
Pripojovací závit
3/4 ''
Vhodné pre odfiltrovanie
baktérie, mikroorganizmy, riasy
298.76 € bez DPH
358.51 €Cena s DPH / 1 ks
do 5 dní
Doprava ZADARMO prostredníctvom Doprava zadarmo Poštovým kuriérom
Kúpou tovaru získate 358 vernostných bodov.
(recyklačný poplatok je zarátaný v cene)   

Pripojenie :  3/4"

Súčasťou balenia je: UV lampa, UV trubica, UV žiarivka, zdroj UV lampy

Dezinfekčný UV systém je určený len na použitie v interiéri - neinštalujte dezinfekčný systém tam, kde by bol vystavený poveternosti.
Inštalácia je možná iba do potrubia studenej vody. Ak sa upravuje voda pre celý dom, inštalujte dezinfekčný UV systém pred všetkými odbočkami potrubia.
Dezinfekčný UV systém je navrhnutý pre vodorovnú i zvislú montáž. Najvhodnejšia inštalácia je zvislá s konektorom lampy navrchu. Tým sa zabráni poškodenie vodou na kontaktoch a konektore lampy.

Pred dezinfekčným systémom musí byť predradený 5 mcr sedimentačný filter. Najlepšie je, ak je dezinfekčný systém poslednou úpravou vody pred výtokom do kohútika.

Pred spustením sa musí celý vodovodný systém vrátane tlakových a vodných nádrží sterilizovať pomocou chlóru (domáce bielidlo), aby sa zničila zostatková kontaminácia.

UV sterilizátor je zariadenie navrhnuté špeciálne za účelom zneškodnenia škodlivých mikroorganizmov vo vode pochádzajúcej z neupravovaných zdrojov, ako napríklad vlastná studňa, potok, povrchová voda.
Škodlivé mikroorganizmy ako sú baktérie, vírusy a prvoky sú častou príčinou črevných problémov, hnačiek, ale aj iných omnoho závažnejších zdravotných komplikácií. UV systémy sú bežne inštalované vlastníkmi domov, ktorí obdržali výsledok rozboru vody pozitívny na škodlivé mikroorganizmy, rovnako ako tými, ktorí majú dôvod sa domnievať, že sú vystavení vyššiemu riziku takejto kontaminácie, ale tiež tými, ktorí chcú mať jednoducho istotu, že ich voda je náležite dezinfikovaná pred samotnou konzumáciou.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)
 Špecifikácia
Druh položkyUV filter
Pripojovací závit3/4 ''
Vhodné pre odfiltrovaniebaktérie, mikroorganizmy, riasy
Max. prietok3 700 l/hod
 
Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies. Viac informácií nájdete tu.